+90 216 445 5153 info@ttairlines.com

Hakkımızda

office

Şirket Tarihimiz

TARHAN TOWER AİRLİNES 26 Eylül 2005 tarihinde resmi kuruluşunu tamamlamış olup İşletme Ruhsatını almak üzere T.C. Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ ne müracaatını yapmıştır. 2006 Mart ayında ilk uçuşunu gerçekleştiren TARHAN TOWER AİRLİNES köklü bir şirket yapısıyla günümüze kadar tüm tecrübeleri ile sektörün gelişimine öncü olmuştur.

TARHAN TOWER AİRLİNES kendi öz varlıkları ile satın almış olduğu uçakları ile uçmaya başlamış ve döneminin ilk 3 büyük havayolu firması arasına girmeyi başarmıştır. Özel eğitim görmüş kabin ekibimiz ve profesyonel pilotlarımız ile her uçuşumuz müşterilerimize özel olarak kılınmıştır.

Yeniliklere öncülük etmiş şirketimizin geçmişinde birçok ilkler bulunmaktadır; 2003 yılında bir ilki gerçekleştirerek özel bir uçak firması ile Tarhan Tower Airlines, Tahran - İstanbul arası uçacak ilk charter seferlerine başladı. Yine özel bir uçak firması ile ilk charter Şam - İstanbul uçuşları gerçekleştirildi.

2006 yılında İran’dan Türkiye’ye kendi öz varlıkları olan uçakları ile turist getirerek Antalya ve bölgesini tanıtmış, turizm faaliyetlerinin artmasında çok büyük etkisi olmuştur. Ülkemizde ilk defa kendi havayolu aracılığı ile kendi turistini getiren firma olmuştur. 2007 yılında İstanbul - Erbil seferini yapan ilk havayolu şirketi oldu. Ve yine aynı yıl İran iç hatlarında uçan ilk Türk sivil havayolu şirketi oldu.

TARHAN TOWER AİRLİNES bünyesinde bulunan diğer şirketi TARHAN KÖYÜM TURİZM ile güçlerini birleştirerek ülkesine verdiği önemi turizm faaliyetlerini arttırarak göstermiştir. Azerbaycan Bakü’ de kurulu olan şirketimiz BAKİST ile Türk halkına verilen hizmeti birçok ülkeye taşıma şansı yaşadık. Tarhan Group' un Türkiye ve dünya genelinde yaygın bir hizmet ağı bulunmaktadır. Şirketimizin uluslararası alanda Ortadoğu piyasası başta olmak üzere Avrupa ve tüm Türkî cumhuriyetlerde güçlü bağlantıları bulunmaktadır.

TARHAN TOWER AİRLİNES ”Uçmak Özgürlüktür.” sloganı ile ‘GÖKYÜZÜ’ projesini 2015 yılında hayata geçirmiş ve yeni pasaport sahiplerini GÖKYÜZÜ ile buluşturmuştur. Özellikle çocuklara yönelik olan bu projenin gelişim aşamasında birçok kırsal yerlerde maket uçaklar dağıtıldı; eğlenceli aktiviteler düzenlendi ve havacılık kavramına verilen önem daha çok arttırmaya çalışılmıştır.

TARHAN TOWER AİRLİNES kiralama hizmetlerinde de ön plana çıkmıştır. Özel hizmet veren şirketimizin bünyesinde Özel Uçak Kiralama, Kargo Uçak Kiralama, Grup Uçak Kiralama şeklinde hizmetler verilmektedir. Bu hizmetlerini dünyanın her noktasına taşıma hedefi olan şirketimiz zirveyi hedeflemektedir.

TARHAN TOWER AİRLİNES & TARHAN KÖYÜM TURİZM ortaklığı ile

önce UÇun , sonra GEZin..

UÇMAK ÖZGÜRLÜKTÜR, BİZ BU ÖZGÜRLÜĞÜ DÜNYANIN HER NOKTASINA TAŞIDIK.

HAYDİ, UÇ BENİMLE!

HİZMETLERİMİZ

GÜLER YÜZ

TRANSFER

UÇUŞ

KONAKLAMA

.clearfix
 • Vizyon

  Her zaman daha iyisini hedefliyoruz.
  Her zaman sizi memnun etmek istiyoruz.
  Her zaman tecrübe biriktiriyoruz.
  Her zaman bizi seçmenizi istiyoruz.

  Her zaman mutlu son seçiyoruz.
  Her zaman yanınızdayız.
  Her zaman uçuyoruz.
  Kısacası Her Zaman vizyonumuz sizlersiniz..

 • Misyon

  Amacımız hedeflerimizi her anlamda sürekli büyütmek ve yenilemektir.
  Havayolunu kullanmayan kalmasın diye daima müşterilerimizde memnuniyet odaklı çalışıyoruz.