+90 216 445 5153info@ttairlines.com

Müşteri İlişkileri

müşteri ilişkileri

TT Airlines

Check-İn İşlemleri

Bagaj hakkı

Koltuk Seçimi

Yiyecek, içecek

Uçuş İşlemleri

Bagaj hakkı ve ücretlendirme

Tüm diğer hava yollarında olduğu gibi TT Airlines Havayolları uçuşlarında da, sınırları belirlenmiş ücretsiz ve ücretli bagaj taşıma hakkınız bulunmaktadır. Ücretsiz bagaj hakkınız, kabin içi ücretsiz bagaj hakkınız, ücretli bagaj ücretleri, aldığınız biletin yönüne, biletin niteliğine, sınıfına göre değişkenlik gösterebilmektedir

Check-İn İşlemleri

TT Airlines Havayollarında; On-line check-in, Akıllı telefonlarınızla yapabileceğiniz mobil check-in, havaalanı kioslarından yapabileceğiniz check-in ve havaalanı kontuar görevlileri aracılığıyla yapabileceğiniz check-in işlemleri mevcuttur. Dilediğiniz tarzda yapabileceğiniz check-in işlemleri için belirlenmiş saat aralıkları mevcuttur.

Yiyecek, içecek ve ikram

TT Airlines Havayollarının tüm uçuşlarında çay ve kahve dışındaki ikram servisleri ücret karşılığında yapılmaktadır. Eğer TT Go, TT Plus veya TT Business sınıfında uçuyorsanız herhangi bir ücret ödemeden leziz menülere ulaşma imkânına sahipsiniz.

Özel Asistan

Talep edilmesi halinde, ihtiyacı olan yolculara (yaşlı, lisan problemi olan, fobisi olan, görme ve işitme engelli, genç vs.) check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından uçağa alınma sırasında ve uçağın havalimanına varışında refakat hizmeti verilmektedir.